O nás

Kto sme a na čo sa špecializujeme?

Spoločnosť Futurino s.r.o. založil v roku 2017 Ing. Marek Loduha s cieľom pomôcť klientom rozvíjať ich aktivity a projekty v online svete. Zakladateľ spoločnosti sa venuje online marketingu od roku 2009. Postupne zbieral skúsenosti na vlastných projektoch, v agentúre SEOCentrum s.r.o., spoluzakladal a spoluvlastní spoločnosť Venture Invest s.r.o. zameranú na affiliate marketing a digitálne služby. Spolupracoval a spolupracuje s poprednými českými a slovenskými agentúrami, ako sú Dexfinity, Hellvetia, eVisions, CCM Marketing Group s.r.o. a s mnohými ďalšími renomovanými firmami.

V súčasnosti sa špecializujeme primárne na tri základné služby: SEOlinkbuilding & PR a vytváranie a správu PPC kampaní. Ako spoločnosť sa sústredíme na inovatívne riešenia založené na dôkladnej webovej analytike. Pomáhame najmä malým a stredným podnikom naštartovať ich rast a zefektívniť ich výkonnostné kampane, zlepšiť pokrytie a viditeľnosť vo vyhľadávačoch a tvoriť linkbuildingové stratégie ako komplexnú súčasť online marketingu.

Všetci zamestnanci firmy sú vedení ku kontinuálnemu vzdelávaniu prostredníctvom online kurzov, školení a účasťou na odborných konferenciách a workshopoch. Záleží nám na personálnom raste zamestnancov a ich odbornosti. Ku klientom pristupujeme transparentne, nesľubujeme nereálne výsledky a neponúkame služby, ktoré nevieme odborne zastrešiť. Na služby, ktoré nevieme dodať v adekvátnej kvalite vám radi odporučíme overených špecialistov a renomované firmy.

Vízie a smerovanie spoločnosti Futurino s.r.o.

Spoločnosť Futurino s.r.o. bola založená s úmyslom poskytovať vysoko odborné, inovatívne služby s cieľom stať sa prednou digitálnou agentúrou na Slovensku a v Českej republike. Vízia firmy je založená na 4 základných pilieroch, a to na:

  1. odbornosti – poskytovanie odborných služieb s pridanou hodnotou;
  2. transparentnosti – otvorenom a proklientsky orientovanom prístupe;
  3. spoľahlivosti – dodávanie služieb s konštantnou kvalitou, zvyšujúce sa zo získaných skúseností a vzdelaním;
  4. kontinuálnom vzdelávaní – účasťou na odborných konferenciách, školeniach a workshopoch, vzdelávaním zo zahraničných zdrojov, testovaním noviniek na vlastných projektoch.

Z dlhodobého hľadiska je víziou firmy aj podpora rozvoja komunít, dobrovoľníctva a charitatívnych organizácií.

Víziou zakladateľa spoločnosti je vytvorenie inšpiratívneho prostredia pre zamestnancov a zabezpečenie ich adekvátneho odmeňovania a kariérneho rastu s cieľom zabezpečiť najvyššiu možnú kvalitu poskytovaných služieb.

Online marketingové služby na mieru

Nechajte online marketing na odborníkov s profesionálnym a férovým prístupom.

Zakladateľ spoločnosti Futurino s.r.o.

Ing. Marek Loduha
CEO

Férový partner pre vaše online projekty

Futurino od roku 2017 prináša férové online marketingové služby pre svojich klientov.
Naša misia

Pomáhať klientom rozvíjať biznis, rásť obratovo aj ziskovo a zavádzať inovácie.

Naša vízia

Vzdelávanie, automatizácia a prinášanie nových prístupov a metód pre našich klientov.

Naše hodnoty

Transparentnosť, odbornosť, férovosť a spoľahlivosť.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára alebo cez telefón. Radi Vám pomôžeme